Menu

O nas

Mamy przyjemność zaprosić Cię do naszego Sklepu motoryzacyjnego. W 2006 roku postanowiliśmy stworzyć taki sklep aby klienci z Sędziszowa i okolicy nie musieli się już martwić o części i akcesoria do swoich aut. Prawdopodobnie nie zawsze uda nam się od ręki zapewnić dla Ciebie części lub akcesoria do Twojego samochodu, ale pamiętaj, że na drugi dzień lub nawet tego samego dnia możemy sprowadzić prawie wszystko. Już nie musisz tracić czasu na poszukiwania elementów potrzebnych do naprawy lub ulepszenia Twojego auta.

My chętnie zrobimy to za Ciebie. Wystarczy przyjechać lub zadzwonić do nas i powiedzieć w czym problem, a my jeżli to możliwe (gdy tylko jakiś dostawca w Polsce będzie posiadał‚ daną część) rozwiążemy go najpóźniej drugiego dnia od zamówienia. Dodatkowo naszym celem jest osiągnięcie miana sklepu przyjaznego dla wszystkich i przede wszystkim niedrogiego. Pamiętaj tylko o jednym, że jakość ma swoją cenę i nie wybieraj zawsze najtańszych części do swojego kochanego samochodu.

Postaramy się zawsze zaproponować rozwiązania najbardziej odpowiednie i sprawdzone dla danej marki samochodu. Pomyśl zanim pojedziesz 60km po części, że to kosztuje około 30 złoty a i tak nie masz pewności, że tam dostaniesz to co tak pilnie jest potrzebne. Jeżeli nawet znajdziesz niezbędną część to czy nie przepłacisz? U nas masz pewność, że sprowadzimy części zawsze we wcześniej ustalonej cenie. Gdy to uzgodnimy możemy Ci dostarczyć ją do domu (do 5km od sklepu bezpłatnie a dalej też zupełnie tanio).

Ludzką rzeczą jest mylić się, więc jeżeli część, którą właśnie kupiłeś u nas nie pasuje do Twojego samochodu, nie martw się - masz aż 4 dni na wymianę lub zwrócenie jej (pod warunkiem, że jest w takim stanie jak otrzymałeś w sklepie i zachowałeś dokument zakupu). Zasady u nas są jasne i proste, zawsze jesteśmy chętni aby dogadać się. Każdy Klient jest dla nas najważniejszy. Jeżeli prowadzisz warsztat lub naprawiasz samochody znajomym powiedz nam o tym - bo chcemy być konkurencyjni cenowo dla każdego klienta. Jeżeli masz jakiś pomysł‚ co powinniśmy mieć na półce ważnego dla Ciebie, powiedz nam o tym - bo chcemy dopasować się do każdego klienta.

Chcemy być lepsi niż przeciętne sklepy motoryzacyjne więc jeżeli nam podpowiesz co mamy dla Ciebie zmienić to chętnie to zrobimy (gdy tylko to będzie możliwe). Serdecznie zapraszamy.